wtorek, listopad 21, 2017

Key Account Manager - Polska

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Key Account Manager

Obszar całej lub części Polski (Praca zdalna)

Zakres zadań:
• Sprzedaż specjalistycznych rozwiązań IT dla firm oraz instytucji
• Pozyskiwanie Klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
• Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych
• Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy
• Współpraca z pracownikami działu handlowego, działu technicznego i działu marketingu
• Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów

Oferujemy:
• Pracę z dowolnego miejsca w Polsce
• Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
• Specjalistyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
• Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
• Szkolenia, wyjazdy integracyjne

Od kandydata oczekujemy:
• Nastawienie na rezultat i osiąganie założonych celów
• Co najmniej trzy lata doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
• Doświadczenie w sprzedaży B2B
• Doświadczenie we współpracy z partnerami zewnętrznymi w zakresie sprzedaży rozwiązań IT
• Umiejętność analizy, definiowania i kreowania potrzeb Klienta
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Tree IT Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).