wtorek, lipiec 17, 2018

Druk

Posiadamy w ofercie pełny zakres programów do drukowania, instalowania, konfiguracji I zarządzania drukarkami HP oraz innych producentów w różnorodnych środowiskach.
Niezależnie od tego, czy dane są w postaci wydruku, czy cyfrowej, rozwiązania z zakresu zarządzania treścią i dokumentami automatycznie pobierają, przetwarzają i przesyłają wszelkie rodzaje treści.

Spersonalizowane rozwiązania, które umożliwiają pobranie informacji z niemal 
każdego źródła i pewne dostarczenie do miejsca przeznaczenia, takiego jak wydruk, faks, e-mail, sieć lub plik.

ECO PRINTING

Przy każdej wyprodukowanej tonie papieru znika 17 drzew. Przeciętny Polak rocznie zużywa ok. 90 kg papieru. Oszczędzając, ale też segregując ten surowiec, ratujemy jedno, a może nawet dwa drzewa rocznie. Papieru zużyjemy mniej, gdy będziemy drukować dwie strony tekstu na jednej, a także wszystkie kartki zadrukujemy dwustronnie. Wyznaczmy w firmie miejsce na makulaturę. Doskonale nadaje się do ponownego przetworzenia, a dzięki współczesnej technologii nie widać różnicy między papierem uzyskanym  z recyklingu a tym wyprodukowanym z celulozy.

Drukarki włączone non-stop pożerają duże ilości energii elektrycznej. 
Zazwyczaj mają zainstalowaną wygodną, choć zdradliwą funkcję pracy w 
stanie czuwania (stand-by). Tylko z pozoru nie zużywają wtedy energii elektrycznej, aż 93% prądu drukarka zużywa podczas czuwania, a tylko 7% na drukowanie.