Zbook Fury 15G7 i 17G7 w ofercie Tree IT

Firma HP Inc. zaprezentowała nowe mobilne stacje robocze Zbook Fury, stworzone z myślą o profesjonalnych twórcach i zaawansowanych użytkownikach, którzy potrzebują wydajności, niezawodności, szerokich możliwości rozbudowy sprzętu i wszechstronności, które umożliwią im wykonywanie pracy w dowolnym miejscu i czasie.

Model ZBook Fury zapewnia użytkownikom możliwości na poziomie komputerów typu desktop, niezależnie od miejsca pracy, w domu, w biurze czy poza nimi. ZBook Fury 15 jest teraz o 12% mniejszy niż poprzednia generacja, a ZBook Fury 17 aż o 29%, co czyni go najmniejszą mobilną stacją roboczą o przekątnej 17 cali na świecie, z kartą graficzną RTX 5000. Dzięki profesjonalnej karcie graficznej NVIDIA do modelu Quadro RTX 5000 lub AMD RadeonTM RX, ZBook Fury zapewnia cenioną w branży wydajność w każdych warunkach – od analizy danych, przez uczenie maszynowe, po aplikacje do renderingu 3D – przy jednoczesnej wielozadaniowości.

Zbook Fury 15 i Zbook Fury 17 od października w ofercie Tree IT. Zapraszamy do kontaktu aby wycenić Twoją nową mobilną stację roboczą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *